Dla klienta

 

Obsługa klienta

 

Wózki Emmaljunga mogą być kupowane tylko poprzez naszych autoryzowanych sprzedawców (sklepy) ponieważ chcemy aby mieć możliwość ich testowania oraz w pełni doświadczyć i docenić ich jakości i komfortu przed dokonaniem wyboru konkretnego modelu. Będziesz korzystać z wózka niemal codziennie przez kilka lat w związku z tym ważnym jest aby wybrać taki model, który najlepiej odpowiada Tobie i Twoim potrzebom.

Nasi autoryzowani sprzedawcy mają aktualny i reprezentatywny wybór modeli wózków Emmaljunga przez cały czas na podglądzie, od naszego przestronnego i w pełni wyposażonego modelu Duo Combi do lżejszych, bardziej kompaktowych (Viking, Super Viking, Double Viking, Super Nitro, City Cross oraz Scooter).

Sprzedawcy Emmaljunga są szkoleni z bieżącej oferty i mogą pomóc Ci w wyborze prawidłowego modelu, oprócz tego zapewnią obsługę posprzedażną.

Jesteśmy dumni z jakości i komfortu jaki reprezentuje marka Emmaljunga. Zapraszamy do odwiedzenia Twojego najbliższego sprzedawcy gdzie możesz odkryć rzeczywiste wartości wózków Emmaljunga.

Twój sprzedawca oferuje także przeglądy serwisowe w ramach okresowej usługi po przyjściu do sklepu z wózkiem. Prosimy zauważyć , że te kontrolne usługi są opcjonalne i pomagają przedłużyć żywotność Twojego wózka. Przeglądy serwisowe są płatne i nie podlegają gwarancji oraz rękojmi .